Wychowawcy dbają o nasze przedszkole

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych, ambitnych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania. Biorą aktywny udział w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i studiach podyplomowych. Organizują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. W swojej karierze zawodowej posiadają wiele wyróżnień za innowacje pedagogiczne.

Dyrektor:

• Jeziorska Halina

Nauczycielki:

• Krokh Natalia
  • Waśkowska Agnieszka
  • Wiśniewska Żaneta
  • Kromulska Marta
  • Sikorska Katarzyna
  • Jędza Katarzyna
  • Bohtanowicz Anita
  • Florczak Renata
  • Daćko Magdalena

Specjalistki:

• Szwankowska – Misa Joanna
  • Janiak Joanna
  • Adamczewska Agata
  • Bartnik – Markowska Anna
  • Leśniak Ewa
  • Łukaszewicz – Kowalska Beata

Opieka

• Opieka pedagoga specjalnego i psychologa – Dzieci są pod stałą opieką psychologa i pedagoga specjalnego. Psycholog dziecięcy oraz pedagog specjalny z wieloletnią praktyką terapeutyczną pełni dyżury w grupach przedszkolnych w określone dni miesiąca. Prowadzi konsultacje z nauczycielami, obserwacje dzieci, pomaga w rozwiązywaniu trudnych problemów wychowawczych, emocjonalnych i społecznych.
  • Opieka logopedyczna – Dzieci ze wskazaniem logopedy objęte są opieką logopedyczną. Logopeda przedszkolny przeprowadza badania dzieci i stawia szczegółową diagnozę rozwoju mowy. Nauczyciele – wychowawcy podczas zajęć edukacyjnych w porozumieniu z logopedą prowadzą ćwiczenia artykulacyjne.
  • Opieka metodyczna – Nad pracą nauczyciela czuwa dyrektor przedszkola , który hospituje zajęcia prowadzone przez nauczycieli oraz monitoruje postępy edukacyjne dzieci.
  • Przedszkole zatrudnia osoby z Urzędu Pracy, które wspierają nas w działalności opiekuńczo-wychowawczej.