Ważne informacje

W związku z panująca pandemią COVID-19 i wprowadzonymi bardzo dużymi ograniczeniami organizacyjnymi, informujemy, że nie odbędzie się wcześniej zebranie z rodzicami.

Bardzo prosimy Rodziców, aby zapoznali się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

·          upoważnienia do odbioru dziecka,

·          ankieta o dziecku,

·          formularz nadania konta dziecka w systemie tzw: iPrzedszkolu.

·          RODO-zgoda,

·          deklaracja rodzica,

·          adaptacja dziecka.

Dokumenty prosimy wypełnić w formie elektronicznej i odesłać na przedszkolny adres mailowy- mpi14@o2.pl

Ważne:

Ewidencja obecności Państwa dziecka w przedszkolu odbywa się w naszym mieście od roku poprzez komunikator iPrzedszkole. W tym celu Rodzic zobowiązany jest do podania danych, które posłużą do założenia konta dziecka.

Logowanie będzie możliwe dopiero po utworzeniu konta przez administratora witryny- pojawi się osobne ogłoszenie informujące o możliwości logowania się na konto.

Koszt karty wynosi: 8,5 zł. (razem z przesyłką). Każdy rodzic zamawia minimum 2 karty. Można zamówić więcej (np: dla dziadków). Opłatę za karty należy przelać do dnia 15 lipca.

(Podczas dokonywania wpłaty należy podać informację czego dotyczy wpłata oraz imię i nazwisko dziecka + ilość kart).